Poniedziałek-piątek: 9:00-21:00 | Sobota: 9:00-16:00

(+48) 501 755 742

ul. Sienkiewicza 6, 05-500 Piaseczno

Top

Stylizacja paznokci

Day Spa / Stylizacja paznokci

Manicure hybrydowy

Manicure hybrydowy to połączenie klasycznego manicure pielęgnacyjnego z nałożeniem wyjątkowo trwałego lakieru hybrydowego utwardzanego w lampie UV. Trwałość takiego manicure to nawet 2 do 3 tygodni, zależnie od kondycji paznokci.

Pracujemy na wysokiej jakości lakierach hybrydowych Gelish Harmony i nie tylko. Proponujemy Państwu do wyboru przeszło 60 kolorów.

Zabiegi w naszym gabinecie są w 100% bezpieczne. Wszystkie narzędzia tnące poddawane są medycznej sterylizacji w autoklawie. Stosujemy środki do dezynfekcji marki Ecolab i Barbicide.
CZAS ZABIEGU: 60MIN

Manicure hybrydowy z malowaniem „OMBRE”

Manicure hybrydowy z malowaniem „OMBRE” czyli cieniowaniem 2 kolorów lakieru.

Czas trwania zabiegu: 90min.

Manicure hybrydowy ze zdobieniem

Manicure hybrydowy ze zdobieniem.

Cena zależy od rodzaju zdobienia oraz ilości ozdabianych paznokci:
100-150zł

Czas trwania: 90mln.

Przedłużanie paznokci żelem / akrylem z malowaniem tradycyjnym

Przedłużanie i modelowanie paznokci metodą żelową lub akrylową, na szablonie z malowaniem jednolitym lakierami OPI lub Vinylux (do wyboru ponad 100 kolorów).

W skład zabiegu wchodzi: przygotowanie płytki paznokcia, opiłowanie, wycięcie skórek, przedłużenie paznokci lub wzmocnienie ich poprzez nałożenie akrylu / żelu, opiłowanie i wymodelowanie paznokci oraz pomalowanie lakierem. Pracujemy na wysokiej jakości produktach- żelach firmy IBD i akrylach Attraction firmy NSI.
Zabieg jest przeznaczony zarówno dla osób z ładnymi ale słabymi paznokciami chcących je przedłużyć lub wzmocnić, oraz dla osób obgryzających paznokcie, mających zniszczoną lub bardzo krótką płytkę paznokcia.

Paznokcie akrylowe / żelowe wymagają regularnego uzupełniania. W zależności od szybkości wzrostu paznokci, oraz indywidualnych predyspozycji, powinno się wykonywać zabieg uzupełnienia co 2 do 4 tygodni.

Dla Pań, które mają chęć wykonać przedłużanie paznokci jako jednorazowy zabieg (na okazję), polecamy wykonanie paznokci akrylowych. Po 3- 4 tygodniach, gdy pojawi się odrost, manicurzystka usunie akryl z paznokci poprzez odmoczenie go w specjalnym płynie i wygładzenie ich, bez uszczerbku na płytkach. Żel jest produktem nierozpuszczalnym i można go usunąć jedynie mechanicznie. Dlatego polecamy go Paniom planującym noszenie sztucznych paznokci przed dłuższy czas.

CZAS ZABIEGU: 60 – 90 MIN

Przedłużenie paznokci metodą żelową lub akrylową french

Przedłużanie i modelowanie paznokci metodą żelową lub akrylową, na szablonie z białą końcówką french, to propozycja dla Pań mających słabe lub krótkie paznokcie. Pragnących  by ich paznokcie przez długi czas były zadbane i schludnie.

W skład zabiegu wchodzi: przygotowanie płytki paznokcia, opiłowanie, wycięcie skórek, przedłużenie paznokci poprzez nałożenie akrylu lub żelu z białą końcówką, opiłowanie i wymodelowanie paznokci, oraz nadanie im  połysku.
Pracujemy na wysokiej jakości amerykańskich produktach- żelach firmy IBD i akrylach Attraction firmy NSI.

Paznokcie akrylowe / żelowe wymagają regularnego uzupełniania. W zależności od szybkości wzrostu paznokci, oraz indywidualnych predyspozycji, powinno się wykonywać zabieg uzupełnienia co 2 do 4 tygodni.

CZAS ZABIEGU: 90 – 120 MIN

Uzupełnienie paznokci żelem / akrylem z malowaniem tradycyjnym

Uzupełnienie akrylu/ żelu to zabieg dla klientek noszących sztuczne paznokcie, chcących przedłużyć ich trwałość.
Zabieg polega na przygotowaniu płytki , odpowiednim wypiłowaniu żelu/ akrylu, skróceniu paznokci, wycięciu skórek, nałożeniu żelu/ akrylu oraz jego opiłowaniu i wymodelowaniu a także pomalowaniu lakierem OPI (do wyboru ponad 70 kolorów).

CZAS ZABIEGU: 60 – 90 min.

Korekta paznokci żelowych lub akrylowych z malowaniem tradycyjnym

Korekta żelu lub akrylu to usługa dla klientek noszących na stałe sztuczne paznokcie. To zabieg wykonywany 1-2 tygodnie po nałożeniu lub uzupełnieniu żelu / akrylu, mający na celu odświeżenie wyglądu paznokci. Traktuje się go jako zabieg podtrzymujący pomiędzy kolejnymi uzupełnieniami. Skierowany jest do pań które pragną by paznokcie zawsze wyglądały nienagannie. Akryl i żel znany jest z tego , że utrzymuje się na paznokciach bez problemu przez 3-4 tygodnie. Niestety ze względu na wzrost paznokcia przy skórkach zaczyna być z czasem widoczny odstęp między nimi a produktem i lakierem. Dodatkowo same skórki też zaczynają domagać się pielęgnacji.

Podczas zabiegu stylistka nadaje paznokciom kształt, modeluje je, łagodzi linię odrostu a także usuwa skórki. Na zakończenie maluje lakierem. W ten sposób przygotowane paznokcie wyglądają jak świeżo po uzupełnieniu i zapewniają piękny wygląd, przez kolejny tydzień do dwóch.

Usunięcie akrylu/żelu (bez manicure)

Zabieg przeznaczony dla osób noszących sztuczne paznokcie, chcących je możliwe jak najbardziej bezinwazyjnie usunąć. W ramach usługi usuwamy akryl przy pomocy frezarki, acetonu oraz pilników i polerek a żel frezarką i pilnikami oraz polerkami (żel nie rozpuszcza się w acetonie), na zakończenie wygładzamy paznokcie i nadajemy im kształt oraz nakładamy odżywkę i olejek witaminowy.

Zabieg można rozszerzyć o wykonanie manicure lub pielęgnacji skóry dłoni.

Czas zabiegu: 60 min.