Poniedziałek-piątek: 9:00-21:00 | Sobota: 9:00-16:00

(+48) 501 755 742

ul. Sienkiewicza 6, 05-500 Piaseczno

Top

O nas

Day Spa / O nas

Chcąc wyjść naprzeciw Państwa oczekiwaniom i podążać za intensywnie rozwijającym się rynkiem kosmetyczno-medycznym, wprowadziliśmy w naszym gabinecie wiele korzystnych zmian w programie zabiegowym. Do naszego zespołu dołączyli także nowi, wyśmienici fachowcy.

Absolutną nowością i wielką chlubą naszego salonu jest najnowocześniejsza platforma laserowa ALMA lasers Harmony XL z 4 unikalnymi głowicami dającymi możliwość wykonania szeregu wysoce skutecznych zabiegów medycznych i kosmetycznych. Dzięki zastosowaniu dwóch obsługiwanych przez lekarza  medycznych głowic laserowych – lasera frakcyjnego iPixel Er:YAG 2940 oraz lasera Nd:YAG 1064 możliwe jest wykonanie silnie odmładzających zabiegów z mocną ablacją frakcyjną a także usuwanie blizn potrądzikowychredukcja blizn pooperacyjnych i rozstępówusuwanie zmian  naczyniowych na ciele i twarzy oraz niedoskonałości skóry i przebarwień. Kosmetyczna głowica DYE VL (500-600nm) umożliwia mniej inwazyjną redukcję rumieniazmian naczyniowych i przebarwień przy bardzo dużym komforcie zabiegu. Mamy również możliwość wykonania skutecznego Thermoliftingu głowicą NIR z modułem emitującym bliską podczerwień. Jest to doskonała propozycja dla osób borykających się z problemem wiotkiej skóry twarzy, szyi, dekoltu i ciała, szczególnie z brzuchem po ciąży oraz z tzw. pelikanami i wiotką skórą dłoni i nad kolanami.

Zabiegi medyczne w naszym gabinecie wykonywane są przez doświadczonego lekarza o specjalizacji chirurgia plastyczna oraz medycyna estetyczna dr n.med. Małgorzatę Olszowską-Golec przy użyciu  najlepszych na rynku preparatów i wysokiej klasy lasera ALMA lasers Harmony XL.

Pragnąc świadczyć kompleksowe usługi związane z urodą i zdrowiem, od marca 2015 roku wprowadziliśmy do naszej oferty medyczne porady dietetyczne. Tą częścią naszej działalności zajmuje się dyplomowany dietetyk p. Joanna Morzuchowska – propagatorka innowacyjnego, zdrowego stylu życia i odżywiania. Pani Joanna pomogła dziesiątkom osób w osiągnięciu lepszej formy fizycznej i psychicznej, poprzez indywidualną dietę odpowiednio dobraną do zróżnicowanych potrzeb żywieniowych. Jako fachowiec aktywnie wspiera swoich pacjentów w fascynującym i długotrwałym procesie dochodzenia do pełni zdrowia. Pani Joanna jest absolwentką studiów „Dietetyka w chorobach metabolicznych i wewnętrznych” Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.
​Do grona naszych fachowców dołączyła także dyplomowana linergistka wykonująca upiększający makijaż permanentny. Możemy się pochwalić pracą na najwyższej klasy urządzeniu i wyjątkowo trwałych barwnikach produkowanych przez europejskiego lidera branży- firmę Long Time Liner.

​Nieustannie proponujemy Państwu zabiegi francuskiej marki Sothys, które na stałe wpisały się w naszą ofertę i są niezmiennie lubiane. Nie słabnie także zainteresowanie absolutnym hitem ostatnich lat-  Endermologią LPG twarzy i ciałaCrioliftem Filorga, trwałą depilacją VPL oraz peelingami chemicznymi. Wykonujemy ponadto te wszystkie zabiegi, które zyskały dużą popularność i są niezbędne naszym  klientom-  manicure i pedicure oraz stylizację paznokci, zabiegi pedicure leczniczego, przedłużanie rzęs metodą 1:1depilację woskiem i pastą cukrowąmakijaże okolicznościowe oraz wiele innych zabiegów związanych z ciałem i twarzą.
Zachęcamy do zapoznania się z naszą nową ofertą lub zapraszamy do odwiedzenia salonu. Chętnie zaprezentujemy Państwu nasze urządzenia, opowiemy o ofercie i doradzimy jakie zabiegi byłyby dla Państwa odpowiednie.

Serdecznie zapraszamy,
Załoga Estetyka Day Spa