Poniedziałek-piątek: 9:00-21:00 | Sobota: 9:00-16:00

(+48) 501 755 742

ul. Sienkiewicza 6, 05-500 Piaseczno

Top

Manicure

Day Spa / Manicure

Malowanie jednolite (bez manicure) – pracujemy na lakierach OPI i Vinylux

Usługa malowania paznokci lakierem jednolitym przeznaczona jest dla Pań, które mają ochotę pomalować lub przemalować paznokcie nie wymagające wykonania manicure. Jeśli byłaś niedawno za zabiegu a twoje paznokcie wciąż wyglądają nienagannie. Nie wymagają opiłowania czy wycięcia skórek. Możemy pomalować je jednym z naszych wysokiej jakości lakierów.

Jeśli twoje paznokcie dawno nie były pielęgnowane, zachęcamy abyś zapisała się na zabieg manicure,

Manicure hybrydowy

Manicure hybrydowy to połączenie klasycznego manicure pielęgnacyjnego z nałożeniem wyjątkowo trwałego lakieru hybrydowego utwardzanego w lampie UV. Trwałość takiego manicure to nawet 2 do 3 tygodni, zależnie od kondycji paznokci.

Pracujemy na wysokiej jakości lakierach hybrydowych Gelish Harmony i nie tylko. Proponujemy Państwu do wyboru przeszło 60 kolorów.

Zabiegi w naszym gabinecie są w 100% bezpieczne. Wszystkie narzędzia tnące poddawane są medycznej sterylizacji w autoklawie. Stosujemy środki do dezynfekcji marki Ecolab i Barbicide.
CZAS ZABIEGU: 60MIN

Manicure japoński

Manicure japoński daje wspaniały efekt w postaci pięknie lśniących i zdrowo, naturalnie wyglądających paznokci. Jego historia sięga ponad czterysta lat – wymyślony został przez chińskie arystokratki. W Europie ten rodzaj specjalnego manicure jest coraz bardziej popularny. Paznokcie po manicure japońskim są lśniące a przede wszystkim naturalne. Zabieg ten absolutnie nie niszczy ani nie osłabia płytki paznokcia. Zabieg manicure japońskiego jest idealny dla każdej kobiety, niezależnie od długości i kształtu posiadanych paznokci. Jest to jeden z tych zabiegów, który jednocześnie upiększa i wzmacnia płytkę paznokcia.

Dla kogo zabieg?

Dla osób pragnących mieć piękne, naturalne i zdrowe paznokcie, bez konieczności nakładania lakierów i odżywek.

Japoński manicure zalecany jest szczególnie osobom, których paznokcie są łamliwe, kruche, rozdwajające się lub mają porowatą strukturę. Do tego typu manicure używa się preparatów, które zawierają witaminy A+E, keratynę, pyłek pszczeli i krzemionkę z morza japońskiego. Jeśli masz ładne i długie paznokcie, dzięki manicure japońskiemu, będą one nieskazitelnie gładkie i o połysku tafli szkła.
Na czym polega zabieg

Na początku wykonujemy klasyczny manicure. Usuwany skórki, nadajemy kształt paznokciom. Następnie  wmasowujemy w płytki paznokci odżywczą pastę, bogatą w witaminy, woski i minerały. Zabezpieczamy ją wcierając puder, którego zadaniem jest uniemożliwienie spłukania składników zawartych w paście. Dodatkowym efektem tego zabiegu jest wysoki naturalny połysk, który utrzymuje się na płytce paznokcia około dwóch tygodni.

Ponieważ podczas zabiegu uzyskujemy efekt pięknych naturalnych paznokci, nie zalecane jest malowanie ich lakierem.

CZAS ZABIEGU: 60MIN

Manicure kosmetyczny z malowaniem lakierem Vinylux /OPI

Manicure kosmetyczny z malowaniem lakierem Vinylux lub OPI. To zabieg łączący pielegnację paznokci- aromatyczną kąpiel w wodzie z solą, odsunięcie i usunięcie skórek, skrócenie i opiłowanie paznokci oraz lakierownie paznokci wysokiej jakości lakierami marki Vinylux lub OPI. Tajemnicą niezwykłej trwałości naszego manicure są stosowane przez nas wyjątkowe lakiery i utwardzacze Vinylux lub OPI.

Zabiegi w naszym gabinecie są w 100% bezpieczne. Wszystkie narzędzia tnące poddawane są medycznej sterylizacji w autoklawie. Stosujemy środki do dezynfekcji marki Ecolab i Barbicide.

CZAS ZABIEGU: 60MIN

Manicure kosmetyczny z odżywką

Manicure kosmetyczny z odżywką to zabieg pielęgnacyjny paznokci, łączący kąpiel dłoni w wodzie z aromatyczną solą, odsunięcie i usunięcie skórek , skrócenie, opiłowanie i wygładzenie paznokci oraz nałożenie wysokiej jakości pielęgnacyjnej odżywki marki Orly oraz olejku witaminowego.

Zabiegi w naszym gabinecie są w 100% bezpieczne. Wszystkie narzędzia tnące poddawane są medycznej sterylizacji w autoklawie. Stosujemy środki do dezynfekcji marki Ecolab i Barbicide.
CZAS ZABIEGU:45MIN

Manicure hybrydowy z malowaniem „OMBRE”

Manicure hybrydowy z malowaniem „OMBRE” czyli cieniowaniem 2 kolorów lakieru.

Czas trwania zabiegu: 90min.

Manicure hybrydowy ze zdobieniem

Manicure hybrydowy ze zdobieniem.

Cena zależy od rodzaju zdobienia oraz ilości ozdabianych paznokci:
100-150zł

Czas trwania: 90mln.