Poniedziałek-piątek: 9:00-21:00 | Sobota: 9:00-16:00

(+48) 501 755 742

ul. Sienkiewicza 6, 05-500 Piaseczno

Top

Luksusowa pielęgnacja dłoni

Day Spa / Luksusowa pielęgnacja dłoni

Egzotyczny rytuał (manicure japoński z peelingiem i maską)

Egzotyczny rytuał to połączenie manicure japońskiego z pielęgnacją dłoni. Polecany szczególnie dla Pań pragnących  intensywnie zadbać o paznokcie a także wygładzić i nawilżyć skórę dłoni.

Zabieg rozpoczynamy od wykonania tradycyjnego manicure a następnie w odpowiednio przygotowaną wprowadzamy- wcieramy preparaty dedykowane do manicure japońskiego. Jest to pasta oraz proszek bogaty w odżywcze woski, składniki mineralne i witaminy. Płytki są wzmocnione, odżywione i ekstremalnie nabłyszczone.
Następnie wykonujemy wygładzający peeling i nakładamy odżywczą maską, która dzięki okluzji i ciepłych rękawic głeboko nawilża skórę. Zabieg wykańczany wmasowaniem kremu.

Efektem rytuału są zadbane, odżywione i błyszczące paznokcie a także nawilżone, wygładzone dłonie.

Eliksir odmładzający (manicure z kwasami Lacti&Glico)

Eliksir odmładzający to zabieg na dłonie łączący tradycyjny manicure z kuracją kwasami glikolowym i mlekowym- Lacti&Glico dr Irena Eris.

To doskonała propozycja dla Pań pragnących uzyskać efekt odmłodzenia skóry dłoni- złuszczenia, prowadzącego do wygładzenia, nawilżenia, poprawy kolorytu skóry oraz jej elastyczności.
Zabieg rozpoczynamy od wykonania tradycyjnego manicure a następnie przystępujemy do zabiegu peelingu chemicznego. Odtłuszczamy dłonie, rozprowadzamy preparat kwasowy. Po upływie odpowiedniego czasu, zmywamy wmasowujemy preparat odżywczy, na koniec na życzenie klientki malujemy paznokcie odżywką lub lakierem.

Dla uzyskania pogłębionych, trwałych efektów sugerujemy wykonanie serii 4-6 zabiegów w odstępach 14 dni.
W trakcie kuracji konieczne jest zachowanie ochrony przeciwsłonecznej.

Jedwabiste dłonie (manicure z peelingiem i maską)

Jedwabiste dłonie to połączenie klasycznego manicure z podstawowym zabiegiem pielęgnacyjnym.

Zabieg rozpoczyna się od klasycznego manicure (opiłowujemy paznokcie, odsuwamy i wycinamy skórki, wygładzamy płytkę). Przystępujemy do etapu pielęgnacji, wykonujemy wygładzający peeling. Dłonie po nim są aksamitne i przygotowane na wchłonięcie substancji odżywczych z kosmetyków. Nakładamy maskę intensywnie regenerującą i odżywiającą następnie wykonujemy okluzję i nakładamy rękawice. Po 15 minutach zdejmujemy rękawice, wmasowujemy w skórę dłoni krem odżywczy. Na zakończenie odtłuszczamy płytki, malujemy je wysokiej jakości odżywką Orly a na skórki zakrapiamy oliwkę pielęgnacyjną. Na życzenie klientki możliwe jest pomalowanie paznokci lakierem kolorowym w cenie zabiegu.

Efektem zabiegu są wygładzone, nawilżone dłonie oraz piękne zadbane paznokcie.

Czas zabiegu 60 min.