Poniedziałek-piątek: 9:00-21:00 | Sobota: 9:00-16:00

(+48) 501 755 742

ul. Sienkiewicza 6, 05-500 Piaseczno

Top

Kuracja Wellnes

Day Spa / Kuracja Wellnes

KERAFUSION- keratynowe wygładzanie i głęboka regeneracja włosów zniszczonych

KERAFUSION hiszpańskiej marki Tahe to rewolucja fryzjerska w zabiegach odbudowujących strukturę włosów.

Silnie regenerujący, naprawczy zabieg wygładzający włosy, uzupełniający ubytki lipidów i keratyny w ich strukturze. Naprawia każde włókno włosa niezależnie od stopnia jego zniszczenia. Włosy po zabiegu są wyraźnie wygładzone, odżywione, błyszczące i znacznie lepiej się układają. Efekty utrzymują się od 3 do 6 miesięcy w zależności od rodzaju włosa oraz stosowanej pielęgnacji domowej.

Zabieg Kerafusion Tahe swoje intensywne działanie zawdzięcza trzem cennym składnikom:

Olej arganowy- zwany płynnym złotem, najdrższy olej świata, wysoko ceniony w kosmetyce i fryzjerstwie za bogactwo składników odżywczych i przeciwutleniających, nawilża, ochrania i regeneruje włosy.

Keratyna- w czystej formie, działa jak balsam i filtr ochronny na włosach, naprawia włosy od zewnątrz i chroni je od środka, opracowana w laboratorium Tahe keratyna Kerafusion ochrania włosy przed szkodliwymi czynnikami chemicznymi i fizycznymi.

Garbniki- czyli polifenole roślinne uzyskiwane z kory dębu, kasztanowca oraz niedojrzałych owoców działają poprzez uzyskiwanie cząsteczkowej restrukturyzacji włosów i tworzenie łańcuchów białkowych odbudowując nową strukturę włosa.

Po zabiegu włosy stają się naturalnie wygładzone, miękkie, błyszczące i żyją pełnią życia, a ty masz codziennie nienaganną fryzurę i piękny połysk, który przyciągnie wzrok niejednej osoby.

Zabieg przeznaczony jest zarówno do zniszczonych włosów naturalnych jak i tych farbowanych lub rozjaśnianych. Polecamy go również Paniom z problemami puszenia się włosów. Zabiegi keratynowe wygładzają i ujarzmiają niesforne włosy, dzięki czemu znacznie lepiej się układają.

Dla utrzymania znakomitych efektów zabiegu fryzjer poleci stosowanie wysokiej jakości preparatów pielęgnujących z linii Kerafusion, utrzymujących efekt zabiegu przez długie miesiące.

Wskazania:

 • zniszczone włosy farbowane/ rozjaśniane/ naturalne
 • przesuszone włosy farbowane/ rozjaśniane / naturalne
 • włosy puszące się, trudne do ujarzmienia

Efekty:

 • wygładzenie włosów
 • uzupełnienie ubytków w strukturze włosa
 • nadanie trwałego połysku
 • odżywienie
 • nawilżenie
 • zwiększenie podatności włosów na układanie
 • ochrona włosów przed czynnikami zewnętrznymi- fizycznymi i chemicznymi

Zabieg fryzjerski MAGIC BOTOX

Zabieg pielęgnacyjny wyrównujący gospodarkę wodną włosa. Przeznaczony do włosów zniszczonych, suchych i bez połysku ale też takich z małą objętością, dla których typowe zabiegi keratynowe są za bardzo obciążające.
Efektem zabiegu jest znaczne nawilżenie i nabłyszczenie bez utraty objętości włosów.

Rytuał opiera się na wykorzystaniu po raz pierwszy w produkcie fryzjerskim połączenia składników takich jak: naturalny kolagen, kwas hialuronowy, keratyna i olej arganowy.

Naturalny kolagen nawilża i odżywia włosy oraz przywraca je do stanu dawnej świetności.

Kwas hialuronowy, który głęboko nawilża, posiada zdolność do utrzymania wody w ilości tysiące razy większej niż jego masa własna.

Keratyna to nawilżający i budulcowy składnik – naprawia strukturę i ochronną warstwę włókien uszkodzonych chemicznie oraz przez czynniki.

Olej arganowy walczy z negatywnymi skutkami upływu czasu, wzmacnia i nabłyszcza włosy.

Wyjątkowe i przełomowe podczas zabiegu jest wyrównanie gospodarki wodnej we wnętrzu włosa.
Za sprawą kolagenu i kwasu hialuronowego włos przez długi czas po zabiegu utrzymuje wilgoć, zupełnie inaczej niż wcześniej.

W zależności od kondycji włosów fryzjer zaproponuje najlepszą dla nich serią zabiegów. Zwykle wykonujemy od 2 do 4 zabiegów z 2-3 tygodniowymi odstępami.

OLOEPLEX- zabieg ochronno pięlegnacyjny dodawany do koloryzacji i rozjaśniania

System OLEOPLEX dodany do koloryzacji lub rozjaśniania zapewnia 100% ochronę i bezpieczeństwo nawet podczas intensywnych zabiegów. Nadaje włosom połysk, nawilża je a także przedłuża trwałość koloru.

Strzyżenie gorącymi nożycami ThermoCut

Nożyce te różnią się od tradycyjnych swoim zaawansowaniem technologicznym. W zależności od kondycji i rodzaju włosa, fryzjer ma możliwość regulacji temperatury ostrza w zakresie od 90 do 150 stopni Celsjusza. Zaletą nożyc THERMOCUT jest możliwość uszczelnienia końcówki włosa dzięki wysokiej temperaturze. Włos nie traci naturalnej wilgotności ani substancji natłuszczających. Dzięki temu skutecznie powraca do swego naturalnego stanu, a jednocześnie jest chroniony przed szkodliwym działaniem środowiska oraz przed urazami mechanicznymi. Przy regularnych zabiegach, zostaje całkowicie wyeliminowany problem rozdwajających się końcówek. W efekcie włosy są bardziej puszyste, nabierają połysku, sprężystości, a ich codzienna pielęgnacja staje się łatwiejsza.

Strzyżenie nożycami THERMOCUT wykonywane jest dokładnie w ten sam sposób, jak przy użyciu tradycyjnych nożyczek. Fryzjer może więc stosować wszelkie znane sobie techniki, łącznie ze ślizgiem.
 • Odżywianie – uszczelnianie końcówek włosów podczas strzyżenia zapobiega utracie substancji nawilżających i ochronnych.
 • Eliminacja problemu rozdwajających się końcówek – uszkodzone wcześniej włosy są stopniowo obcinane, a proces uszczelniania zapobiega ich dalszemu rozdwajaniu

Zabieg fryzjerski PROGRAM INFUSSION GOLD A+B

Połączenie wielu aktywnych składników regenerujących wysokiej jakości. Aktywna keratyna i płynne złoto, oraz mikrocząsteczki 24-karatowego złota regenerują włókna włosa uszkodzone w wyniku działania światła słonecznego, zanieczyszczeń i środków chemicznych.
Wykorzystaj odżywienie z połączenia olejów roślinnych takich jak olej arganowy, olej lniany, olejku z jojoby.

Zabieg fryzjerski PROGRAM FLASH

System anti-frizz przeciw puszeniu się włosów, kuracja przeciwstarzeniowa.

Skoncentrowana aktywna keratyna i aktywne komórki macierzyste pochodzenia roślinnego, doraźny zabieg do natychmiastowego piękna. Kombinacja aktywnych składników jest natychmiast absorbowana w zniszczone włosy. Wzmacnia włókna włosów od wewnątrz poprzez rekonstrukcję łańcuchów keratynowych i naprawę wiązań międzykomórkowych.

Odmładza włosy i pozostawia je grubsze, pełniejsze i bardziej lśniące bez efektu puszenia.