Poniedziałek-piątek: 9:00-21:00 | Sobota: 9:00-16:00

(+48) 501 755 742

ul. Sienkiewicza 6, 05-500 Piaseczno

Top

Ekskluzywna pielęgnacja stóp

Day Spa / Ekskluzywna pielęgnacja stóp

Atłasowe stopy (pedicure klasyczny z peelingiem i maską)

Atłasowe stopy to pielęgnacyjny zabieg łączący tradycyjny pedicure z wygładzającym peelingiem i odżywczą maską. Zabieg rozpoczynamy od kąpieli stóp w aromatycznej soli zmiękczającej. Następnie skracamy i opiłowujemy paznokcie, wycinamy skórki, usuwany zrogowaciały naskórek przy użyciu wysokiej jakości frezarki z pochłaniaczem pyłu. Tak przygotowane stopy peelingujemy a następnie wmasowujemy odżywczą maskę, na którą nakładamy okluzję zwiększającą wchłanianie.

Na zakończenie zabiegu, wedle życzenia klientki, malujemy paznokcie lakierem kolorowym lub odżywką i wmasowujemy w stopy nawilżający krem.
Po zabiegu skóra stóp jest bardziej miękka, wygładzona i nawilżona.

Eliksir wygładzający (pedicure klasyczny z kwasami Lacti&Glico)

Eliksir odmładzający to połączenie tradycyjnego pedicure z zabiegiem z kwasami  Lacti&Glico o działąniu złuszczającym, zmiękczającym wygładzającym i nawilżającym.
Zabieg rozpoczynamy od kąpieli stóp w aromatycznej soli zmiękczającej. Następnie skracamy i opiłowujemy paznokcie, wycinamy skórki, usuwany zrogowaciały naskórek przy użyciu wysokiej jakości frezarki z pochłaniaczem pyłu.
Przystępujemy do zabiegu z kwasami. Odtłuszczamy skórę i nakładamy peeling chemiczny na 10 minut. Po zmyciu kwasy wmasowujemy odżywczy krem i na życzenie klientki malujemy paznokcie tradycyjnym lakierem lub odżywką.
Po kilku dniach od zabiegu może wystąpić złuszczanie naskórka, które jest indywidualne, od nieznacznego, drobnopłatkowego do intensywniejszego. Po ustaniu procesu złuszczania skóra będzie wyraźnie gładsza, bardziej miękka, głęboko nawilżona. Dodatkowo wyrównają się niedoskonałości naskórka i poprawi koloryt.
Zabieg polecamy szczególnie po lecie, do stóp zniszczonych, wysuszonych oraz dla osób które mają problem z szorstkimi, łuszczącymi się stopami.
4 tygodnie po zabiegu nie należy wystawiać stóp na ekspozycję promieni UV, należy zrezygnować z opalania i chodzenia na solarium.

Przeciwwskazania do zabiegu:

  • ciąża i karmienie piersią
  • urazy skóry stóp, przerwana ciągłość
  • głęboko pękające pięty
  • choroby zakaźne stóp: bakteryjne, wirusowe, grzybicze
  • alergiczne odczyny na stopach
  • ekspozycja na promienie słoneczne
  • przyjmowanie leków światło uczulających
  • nadwrażliwość na kwas glikolowy i mlekowy

Relaksacyjny rytuał SPA (pedicure klasyczny z masażem, peeligiem i maską)

Relaksacyjny rytuał SPA z masażem stóp łączy tradycyjny pedicure z pielęgnacyjno relaksacyjnym zabiegiem typu SPA.
Zabieg rozpoczynamy od kąpieli stóp w aromatycznej soli zmiękczającej. Następnie skracamy i opiłowujemy paznokcie, wycinamy skórki, usuwany zrogowaciały naskórek przy użyciu wysokiej jakości frezarki z pochłaniaczem pyłu.
Na tak przygotowana stopę nakładamy wygładzający peelin, po usunięciu wykonujemy odprężający masaż stóp. Gdy stopy są już rozluźnione, nakładamy nawilżającą maskę i wykonujemy okluzję, dzięki której składniki odżywcze wnikają głęboko w skórę.
Na zakończenie, na życzenie klientki malujemy paznokcie lakierem lub odżywką.