Poniedziałek-piątek: 9:00-21:00 | Sobota: 9:00-16:00

(+48) 501 755 742

ul. Sienkiewicza 6, 05-500 Piaseczno

Top

Dłonie i stopy

Day Spa / Dłonie i stopy

Atłasowe stopy (pedicure klasyczny z peelingiem i maską)

Atłasowe stopy to pielęgnacyjny zabieg łączący tradycyjny pedicure z wygładzającym peelingiem i odżywczą maską. Zabieg rozpoczynamy od kąpieli stóp w aromatycznej soli zmiękczającej. Następnie skracamy i opiłowujemy paznokcie, wycinamy skórki, usuwany zrogowaciały naskórek przy użyciu wysokiej jakości frezarki z pochłaniaczem pyłu. Tak przygotowane stopy peelingujemy a następnie wmasowujemy odżywczą maskę, na którą nakładamy okluzję zwiększającą wchłanianie.

Na zakończenie zabiegu, wedle życzenia klientki, malujemy paznokcie lakierem kolorowym lub odżywką i wmasowujemy w stopy nawilżający krem.
Po zabiegu skóra stóp jest bardziej miękka, wygładzona i nawilżona.

Egzotyczny rytuał (manicure japoński z peelingiem i maską)

Egzotyczny rytuał to połączenie manicure japońskiego z pielęgnacją dłoni. Polecany szczególnie dla Pań pragnących  intensywnie zadbać o paznokcie a także wygładzić i nawilżyć skórę dłoni.

Zabieg rozpoczynamy od wykonania tradycyjnego manicure a następnie w odpowiednio przygotowaną wprowadzamy- wcieramy preparaty dedykowane do manicure japońskiego. Jest to pasta oraz proszek bogaty w odżywcze woski, składniki mineralne i witaminy. Płytki są wzmocnione, odżywione i ekstremalnie nabłyszczone.
Następnie wykonujemy wygładzający peeling i nakładamy odżywczą maską, która dzięki okluzji i ciepłych rękawic głeboko nawilża skórę. Zabieg wykańczany wmasowaniem kremu.

Efektem rytuału są zadbane, odżywione i błyszczące paznokcie a także nawilżone, wygładzone dłonie.

Eliksir odmładzający (manicure z kwasami Lacti&Glico)

Eliksir odmładzający to zabieg na dłonie łączący tradycyjny manicure z kuracją kwasami glikolowym i mlekowym- Lacti&Glico dr Irena Eris.

To doskonała propozycja dla Pań pragnących uzyskać efekt odmłodzenia skóry dłoni- złuszczenia, prowadzącego do wygładzenia, nawilżenia, poprawy kolorytu skóry oraz jej elastyczności.
Zabieg rozpoczynamy od wykonania tradycyjnego manicure a następnie przystępujemy do zabiegu peelingu chemicznego. Odtłuszczamy dłonie, rozprowadzamy preparat kwasowy. Po upływie odpowiedniego czasu, zmywamy wmasowujemy preparat odżywczy, na koniec na życzenie klientki malujemy paznokcie odżywką lub lakierem.

Dla uzyskania pogłębionych, trwałych efektów sugerujemy wykonanie serii 4-6 zabiegów w odstępach 14 dni.
W trakcie kuracji konieczne jest zachowanie ochrony przeciwsłonecznej.

Eliksir wygładzający (pedicure klasyczny z kwasami Lacti&Glico)

Eliksir odmładzający to połączenie tradycyjnego pedicure z zabiegiem z kwasami  Lacti&Glico o działąniu złuszczającym, zmiękczającym wygładzającym i nawilżającym.
Zabieg rozpoczynamy od kąpieli stóp w aromatycznej soli zmiękczającej. Następnie skracamy i opiłowujemy paznokcie, wycinamy skórki, usuwany zrogowaciały naskórek przy użyciu wysokiej jakości frezarki z pochłaniaczem pyłu.
Przystępujemy do zabiegu z kwasami. Odtłuszczamy skórę i nakładamy peeling chemiczny na 10 minut. Po zmyciu kwasy wmasowujemy odżywczy krem i na życzenie klientki malujemy paznokcie tradycyjnym lakierem lub odżywką.
Po kilku dniach od zabiegu może wystąpić złuszczanie naskórka, które jest indywidualne, od nieznacznego, drobnopłatkowego do intensywniejszego. Po ustaniu procesu złuszczania skóra będzie wyraźnie gładsza, bardziej miękka, głęboko nawilżona. Dodatkowo wyrównają się niedoskonałości naskórka i poprawi koloryt.
Zabieg polecamy szczególnie po lecie, do stóp zniszczonych, wysuszonych oraz dla osób które mają problem z szorstkimi, łuszczącymi się stopami.
4 tygodnie po zabiegu nie należy wystawiać stóp na ekspozycję promieni UV, należy zrezygnować z opalania i chodzenia na solarium.

Przeciwwskazania do zabiegu:

 • ciąża i karmienie piersią
 • urazy skóry stóp, przerwana ciągłość
 • głęboko pękające pięty
 • choroby zakaźne stóp: bakteryjne, wirusowe, grzybicze
 • alergiczne odczyny na stopach
 • ekspozycja na promienie słoneczne
 • przyjmowanie leków światło uczulających
 • nadwrażliwość na kwas glikolowy i mlekowy

Jedwabiste dłonie (manicure z peelingiem i maską)

Jedwabiste dłonie to połączenie klasycznego manicure z podstawowym zabiegiem pielęgnacyjnym.

Zabieg rozpoczyna się od klasycznego manicure (opiłowujemy paznokcie, odsuwamy i wycinamy skórki, wygładzamy płytkę). Przystępujemy do etapu pielęgnacji, wykonujemy wygładzający peeling. Dłonie po nim są aksamitne i przygotowane na wchłonięcie substancji odżywczych z kosmetyków. Nakładamy maskę intensywnie regenerującą i odżywiającą następnie wykonujemy okluzję i nakładamy rękawice. Po 15 minutach zdejmujemy rękawice, wmasowujemy w skórę dłoni krem odżywczy. Na zakończenie odtłuszczamy płytki, malujemy je wysokiej jakości odżywką Orly a na skórki zakrapiamy oliwkę pielęgnacyjną. Na życzenie klientki możliwe jest pomalowanie paznokci lakierem kolorowym w cenie zabiegu.

Efektem zabiegu są wygładzone, nawilżone dłonie oraz piękne zadbane paznokcie.

Czas zabiegu 60 min.

Malowanie jednolite (bez manicure) – pracujemy na lakierach OPI i Vinylux

Usługa malowania paznokci lakierem jednolitym przeznaczona jest dla Pań, które mają ochotę pomalować lub przemalować paznokcie nie wymagające wykonania manicure. Jeśli byłaś niedawno za zabiegu a twoje paznokcie wciąż wyglądają nienagannie. Nie wymagają opiłowania czy wycięcia skórek. Możemy pomalować je jednym z naszych wysokiej jakości lakierów.

Jeśli twoje paznokcie dawno nie były pielęgnowane, zachęcamy abyś zapisała się na zabieg manicure,

Manicure hybrydowy

Manicure hybrydowy to połączenie klasycznego manicure pielęgnacyjnego z nałożeniem wyjątkowo trwałego lakieru hybrydowego utwardzanego w lampie UV. Trwałość takiego manicure to nawet 2 do 3 tygodni, zależnie od kondycji paznokci.

Pracujemy na wysokiej jakości lakierach hybrydowych Gelish Harmony i nie tylko. Proponujemy Państwu do wyboru przeszło 60 kolorów.

Zabiegi w naszym gabinecie są w 100% bezpieczne. Wszystkie narzędzia tnące poddawane są medycznej sterylizacji w autoklawie. Stosujemy środki do dezynfekcji marki Ecolab i Barbicide.
CZAS ZABIEGU: 60MIN

Manicure hybrydowy z malowaniem „OMBRE”

Manicure hybrydowy z malowaniem „OMBRE” czyli cieniowaniem 2 kolorów lakieru.

Czas trwania zabiegu: 90min.

Manicure hybrydowy ze zdobieniem

Manicure hybrydowy ze zdobieniem.

Cena zależy od rodzaju zdobienia oraz ilości ozdabianych paznokci:
100-150zł

Czas trwania: 90mln.

Manicure japoński

Manicure japoński daje wspaniały efekt w postaci pięknie lśniących i zdrowo, naturalnie wyglądających paznokci. Jego historia sięga ponad czterysta lat – wymyślony został przez chińskie arystokratki. W Europie ten rodzaj specjalnego manicure jest coraz bardziej popularny. Paznokcie po manicure japońskim są lśniące a przede wszystkim naturalne. Zabieg ten absolutnie nie niszczy ani nie osłabia płytki paznokcia. Zabieg manicure japońskiego jest idealny dla każdej kobiety, niezależnie od długości i kształtu posiadanych paznokci. Jest to jeden z tych zabiegów, który jednocześnie upiększa i wzmacnia płytkę paznokcia.

Dla kogo zabieg?

Dla osób pragnących mieć piękne, naturalne i zdrowe paznokcie, bez konieczności nakładania lakierów i odżywek.

Japoński manicure zalecany jest szczególnie osobom, których paznokcie są łamliwe, kruche, rozdwajające się lub mają porowatą strukturę. Do tego typu manicure używa się preparatów, które zawierają witaminy A+E, keratynę, pyłek pszczeli i krzemionkę z morza japońskiego. Jeśli masz ładne i długie paznokcie, dzięki manicure japońskiemu, będą one nieskazitelnie gładkie i o połysku tafli szkła.
Na czym polega zabieg

Na początku wykonujemy klasyczny manicure. Usuwany skórki, nadajemy kształt paznokciom. Następnie  wmasowujemy w płytki paznokci odżywczą pastę, bogatą w witaminy, woski i minerały. Zabezpieczamy ją wcierając puder, którego zadaniem jest uniemożliwienie spłukania składników zawartych w paście. Dodatkowym efektem tego zabiegu jest wysoki naturalny połysk, który utrzymuje się na płytce paznokcia około dwóch tygodni.

Ponieważ podczas zabiegu uzyskujemy efekt pięknych naturalnych paznokci, nie zalecane jest malowanie ich lakierem.

CZAS ZABIEGU: 60MIN

Manicure kosmetyczny z malowaniem lakierem Vinylux /OPI

Manicure kosmetyczny z malowaniem lakierem Vinylux lub OPI. To zabieg łączący pielegnację paznokci- aromatyczną kąpiel w wodzie z solą, odsunięcie i usunięcie skórek, skrócenie i opiłowanie paznokci oraz lakierownie paznokci wysokiej jakości lakierami marki Vinylux lub OPI. Tajemnicą niezwykłej trwałości naszego manicure są stosowane przez nas wyjątkowe lakiery i utwardzacze Vinylux lub OPI.

Zabiegi w naszym gabinecie są w 100% bezpieczne. Wszystkie narzędzia tnące poddawane są medycznej sterylizacji w autoklawie. Stosujemy środki do dezynfekcji marki Ecolab i Barbicide.

CZAS ZABIEGU: 60MIN

Manicure kosmetyczny z odżywką

Manicure kosmetyczny z odżywką to zabieg pielęgnacyjny paznokci, łączący kąpiel dłoni w wodzie z aromatyczną solą, odsunięcie i usunięcie skórek , skrócenie, opiłowanie i wygładzenie paznokci oraz nałożenie wysokiej jakości pielęgnacyjnej odżywki marki Orly oraz olejku witaminowego.

Zabiegi w naszym gabinecie są w 100% bezpieczne. Wszystkie narzędzia tnące poddawane są medycznej sterylizacji w autoklawie. Stosujemy środki do dezynfekcji marki Ecolab i Barbicide.
CZAS ZABIEGU:45MIN

Pedicure hybrydowy

Pedicure kosmetyczny z malowaniem hybrydowym to zabieg łączący aromatyczną kąpiel stóp, usunięcie skórek, skrócenie i opiłowanie paznokci, usunięcie zrogowaciałego naskórka ze śródstopia, palców i pięt przy użyciu wysokiej jakości frezarki z pochłaniaczem pyłu z jednorazowymi końcówkami, peeling , malowanie paznokci lakierami hybrydowymi Gelish Harmony oraz nałożenie kremu. Trwałość pedicure hybrydowego do 4 – 5 tygodni. Proponujemy Państwu do wyboru przeszło 60 kolorów lakierów hybrydowych w tym najnowszą jesienno zimową kolekcję Under her spell.
Zabieg odbywa się na wyokiej jakości wygodnym i ergonomicznym fotelu z podnóżkami pozwalającym klientce na relaks i wypoczynek.
Zabiegi w naszym gabinecie są w 100% bezpieczne. Wszystkie narzędzia tnące poddawane są medycznej sterylizacji w autoklawie. Stosujemy środki do dezynfekcji marki Ecolab, wszystkie ręczniki, folie do brodzika, klapki, separatory są jednorazowe.

CZAS ZABIEGU: 90MIN

Przedłużanie paznokci żelem / akrylem z malowaniem tradycyjnym

Przedłużanie i modelowanie paznokci metodą żelową lub akrylową, na szablonie z malowaniem jednolitym lakierami OPI lub Vinylux (do wyboru ponad 100 kolorów).

W skład zabiegu wchodzi: przygotowanie płytki paznokcia, opiłowanie, wycięcie skórek, przedłużenie paznokci lub wzmocnienie ich poprzez nałożenie akrylu / żelu, opiłowanie i wymodelowanie paznokci oraz pomalowanie lakierem. Pracujemy na wysokiej jakości produktach- żelach firmy IBD i akrylach Attraction firmy NSI.
Zabieg jest przeznaczony zarówno dla osób z ładnymi ale słabymi paznokciami chcących je przedłużyć lub wzmocnić, oraz dla osób obgryzających paznokcie, mających zniszczoną lub bardzo krótką płytkę paznokcia.

Paznokcie akrylowe / żelowe wymagają regularnego uzupełniania. W zależności od szybkości wzrostu paznokci, oraz indywidualnych predyspozycji, powinno się wykonywać zabieg uzupełnienia co 2 do 4 tygodni.

Dla Pań, które mają chęć wykonać przedłużanie paznokci jako jednorazowy zabieg (na okazję), polecamy wykonanie paznokci akrylowych. Po 3- 4 tygodniach, gdy pojawi się odrost, manicurzystka usunie akryl z paznokci poprzez odmoczenie go w specjalnym płynie i wygładzenie ich, bez uszczerbku na płytkach. Żel jest produktem nierozpuszczalnym i można go usunąć jedynie mechanicznie. Dlatego polecamy go Paniom planującym noszenie sztucznych paznokci przed dłuższy czas.

CZAS ZABIEGU: 60 – 90 MIN

Refleksologia – masaż stóp

Refleksologia to niezwykle skuteczna forma terapeutycznego masażu stóp. Poprzez stymulację receptorów na stopach zostaje wywołana reakcja w narządach, gruczołach lub innych tkankach, połączonych szlakiem energetycznym z tym specyficznym receptorem. W ten sposób powstaje reakcja powodująca zmiany fizjologiczne we wszystkich układach organizmu.

Refleksoterapia – pobudza przepływ energii przez organizm.

 • Pomaga łagodzić niekorzystne działanie stresu
 • uspokaja funkcjonowanie układu nerwowego
 • poprawia pracę układu krążenia, oddechowego
 • pozytywnie wpływa na układ hormonalny
 • zwalcza ból
 • usuwa złogi krystaliczne i toksyny zgromadzone w organizmie

Zabiegi masażu refleksorycznego stóp w znaczący sposób poprawiają ogólny stan zdrowie, pobudzają działanie narządów wydzielniczych, wspomagają kontrolę nad układem moczowym i pracą jelit.

Wskazania:

 • każdy stan wytrącenia organizmu z równowagi fizjologicznej
 • stany zaburzenia fizyczno-psychicznego
 • choroby kręgosłupa i stawów
 • migreny
 • nadciśnienie i niedociśnienie
 • udar umózgu, niedowłady
 • choroby układu pokarmowego
 • stany permamentnego zmęczenia
 • stresy, depresje, bezsenność
 • nadpobudliwość u dorosłych i dzieci
 • alergie
 • łuszczyca
 • astrma
 • infekcje
 • uzależnienia (alkoholowe, tytoniowe itp)

Przeciwwskazania:

 • stany ostre, wymagające leczenia operacyjnego
 • przed lub po operacjach chirurgicznych (3 miesiące)
 • przeszczepy
 • ostre stany zapalne różnego pochodzenia, świeże rany stóp
 • stane pourazowe stóp
 • grzybica stóp
 • zapalenie żył kończyn dolnych
 • ciężkie choroby zakaźne
 • chłoniak
 • ciąże zagrożone oraz pierwszy trymest ciąży

Wskazania:
Seria 10-12 zabiegów

Relaksacyjny rytuał SPA (pedicure klasyczny z masażem, peeligiem i maską)

Relaksacyjny rytuał SPA z masażem stóp łączy tradycyjny pedicure z pielęgnacyjno relaksacyjnym zabiegiem typu SPA.
Zabieg rozpoczynamy od kąpieli stóp w aromatycznej soli zmiękczającej. Następnie skracamy i opiłowujemy paznokcie, wycinamy skórki, usuwany zrogowaciały naskórek przy użyciu wysokiej jakości frezarki z pochłaniaczem pyłu.
Na tak przygotowana stopę nakładamy wygładzający peelin, po usunięciu wykonujemy odprężający masaż stóp. Gdy stopy są już rozluźnione, nakładamy nawilżającą maskę i wykonujemy okluzję, dzięki której składniki odżywcze wnikają głęboko w skórę.
Na zakończenie, na życzenie klientki malujemy paznokcie lakierem lub odżywką.

Pedicure klasyczny z malowaniem

Pedicure klasyczny z malowaniem to zabieg łączący aromatyczną kąpiel stóp, usunięcie skórek, skrócenie i opiłowanie paznokci, usunięcie zrogowaciałego naskórka ze śródstopia, palców i pięt przy użyciu wysokiej jakości frezarki z pochłaniaczem pyłu z jednorazowymi końcówkami , malowanie paznokci lakierami OPI lub Vinylux oraz nałożenie kremu.Tajemnicą niezwykłej trwałości naszego pedicure (3 do 4 tygodni) są stosowane przez nas wyjątkowo dobre podkłady oraz utwardzacze do lakieru.

Zabieg odbywa się na wysokiej jakości wygodnym i ergonomicznym fotelu z podnóżkami pozwalającym klientce na relaks i wypoczynek.

Zabiegi w naszym gabinecie są w 100% bezpieczne. Wszystkie narzędzia tnące poddawane są czyszczeniu w myjce ultradźwiękowej oraz medycznej sterylizacji w autoklawie. Stosujemy środki do dezynfekcji marki Ecolab, wszystkie ręczniki, folie do brodzika, klapki, separatory są jednorazowe.

Przedłużenie paznokci metodą żelową lub akrylową french

Przedłużanie i modelowanie paznokci metodą żelową lub akrylową, na szablonie z białą końcówką french, to propozycja dla Pań mających słabe lub krótkie paznokcie. Pragnących  by ich paznokcie przez długi czas były zadbane i schludnie.

W skład zabiegu wchodzi: przygotowanie płytki paznokcia, opiłowanie, wycięcie skórek, przedłużenie paznokci poprzez nałożenie akrylu lub żelu z białą końcówką, opiłowanie i wymodelowanie paznokci, oraz nadanie im  połysku.
Pracujemy na wysokiej jakości amerykańskich produktach- żelach firmy IBD i akrylach Attraction firmy NSI.

Paznokcie akrylowe / żelowe wymagają regularnego uzupełniania. W zależności od szybkości wzrostu paznokci, oraz indywidualnych predyspozycji, powinno się wykonywać zabieg uzupełnienia co 2 do 4 tygodni.

CZAS ZABIEGU: 90 – 120 MIN

Pedicure klasyczny z odżywką

Pedicure klasyczny z odżywką to zabieg łączący aromatyczną kąpiel stóp, usunięcie skórek, skrócenie i opiłowanie paznokci, usunięcie zrogowaciałego naskórka ze śródstopia, palców i pięt przy użyciu wysokiej jakości frezarki z pochłaniaczem pyłu z jednorazowymi końcówkami , malowanie paznokci odżywką oraz nałożenie kremu.

Zabieg odbywa się na wysokiej jakości wygodnym i ergonomicznym fotelu z podnóżkami pozwalającym klientce na relaks i wypoczynek.

Zabiegi w naszym gabinecie są w 100% bezpieczne. Wszystkie narzędzia tnące poddawane są czyszczeniu w myjce ultradźwiękowej oraz medycznej sterylizacji w autoklawie. Stosujemy środki do dezynfekcji marki Ecolab, wszystkie ręczniki, folie do brodzika, klapki, separatory są jednorazowe.

Uzupełnienie paznokci żelem / akrylem z malowaniem tradycyjnym

Uzupełnienie akrylu/ żelu to zabieg dla klientek noszących sztuczne paznokcie, chcących przedłużyć ich trwałość.
Zabieg polega na przygotowaniu płytki , odpowiednim wypiłowaniu żelu/ akrylu, skróceniu paznokci, wycięciu skórek, nałożeniu żelu/ akrylu oraz jego opiłowaniu i wymodelowaniu a także pomalowaniu lakierem OPI (do wyboru ponad 70 kolorów).

CZAS ZABIEGU: 60 – 90 min.

Korekta paznokci żelowych lub akrylowych z malowaniem tradycyjnym

Korekta żelu lub akrylu to usługa dla klientek noszących na stałe sztuczne paznokcie. To zabieg wykonywany 1-2 tygodnie po nałożeniu lub uzupełnieniu żelu / akrylu, mający na celu odświeżenie wyglądu paznokci. Traktuje się go jako zabieg podtrzymujący pomiędzy kolejnymi uzupełnieniami. Skierowany jest do pań które pragną by paznokcie zawsze wyglądały nienagannie. Akryl i żel znany jest z tego , że utrzymuje się na paznokciach bez problemu przez 3-4 tygodnie. Niestety ze względu na wzrost paznokcia przy skórkach zaczyna być z czasem widoczny odstęp między nimi a produktem i lakierem. Dodatkowo same skórki też zaczynają domagać się pielęgnacji.

Podczas zabiegu stylistka nadaje paznokciom kształt, modeluje je, łagodzi linię odrostu a także usuwa skórki. Na zakończenie maluje lakierem. W ten sposób przygotowane paznokcie wyglądają jak świeżo po uzupełnieniu i zapewniają piękny wygląd, przez kolejny tydzień do dwóch.

Nałożenie żelu / akrylu na stopy z malowaniem tradycyjnym

Nałożenie na paznokcie u stóp wzmacniającego żelu lub akrylu wykończone malowaniem tradycyjnym lakierem.
Podczas zabiegu: opiłowyjemy paznokcie i wycinamy skórki.

Nałożenie lakieru hybrydowego (bez pełnego zabiegu pedicure)

Zabieg nałożenia lakieru hybrydowego to przygotowanie płytki paznokcia- opiłowanie i zmatowienie oraz wycięcie skórek a następnie nałożenie lakieru hybrydowego o trwałości od 4 do 6 tygodni.
Podczas zabiegu nie wykonywane jest frezowanie skóry stóp, jedynie opracowanie i lakierowanie paznokci.

CZAS ZABIEGU: 45min

Usunięcie akrylu/żelu (bez manicure)

Zabieg przeznaczony dla osób noszących sztuczne paznokcie, chcących je możliwe jak najbardziej bezinwazyjnie usunąć. W ramach usługi usuwamy akryl przy pomocy frezarki, acetonu oraz pilników i polerek a żel frezarką i pilnikami oraz polerkami (żel nie rozpuszcza się w acetonie), na zakończenie wygładzamy paznokcie i nadajemy im kształt oraz nakładamy odżywkę i olejek witaminowy.

Zabieg można rozszerzyć o wykonanie manicure lub pielęgnacji skóry dłoni.

Czas zabiegu: 60 min.

Usunięcie lakieru hybrydowego (bez pedicure)

Zabieg polega na odmoczeniu i usunięciu lakieru hybrydowego, wygładzeniu paznokci i nałożeniu odżywki.

Czas trwania: 15 minut.

Malowanie paznokci u stóp lakierem tradycyjnym

Malowanie stóp tradycyjnym lakierem.
Zabieg wykonujemy tylko na odpowiednio przygotowane paznokcie. Jeśli klienta miała niedawno wykonywany zabieg pedicure i paznokcie nie wymagają skrócenia / wycięcia skórek.

Usunięcie akrylu/ żelu ze stóp (bez zabiegu pedicure)

Usunięcie akrylu/ żelu ze stóp z wygładzeniem płytki paznokcia i malowaniem odżywką (bez zabiegu pedicure).