Poniedziałek-piątek: 9:00-21:00 | Sobota: 9:00-16:00

(+48) 501 755 742

ul. Sienkiewicza 6, 05-500 Piaseczno

Top

Przedłużanie i zagęszczanie rzęs

Day Spa / Przedłużanie i zagęszczanie rzęs

Przedłużanie i zagęszczanie rzęs 3D metodą objętościową

Zagęszczanie rzęs metodą objętościową.

Przedłużanie rzęs metodą 1:1

Secret Lashes to profesjonalna metoda przedłużania rzęs. Przyklejane są pojedyńczo rzęsa do rzęsy, są lekkie, wyglądają i zachowują się jak prawdziwe. Bezbolesna i relaksująca procedura zajmuje od 60 do 180 minut. Są wodoodporne, można sie w nich kąpać i pływać, pozostają nienaruszone również pod wpływem ciepła. Nie trzeba ich malować.

Secret Lashes to produkty najwyższej jakości. Nasze rzęsy produkowane są z jedwabiu z domieszką syntetyczną zapewniającą trwałość i odpowiedni profil rzęsy. Secret Lashes posiada gamę rzęs o różym kształcie, grubości i długości aby stworzyć najbardziej naturalny wygląd oka. Klej stosowany do aplikacji Secret Lashes jest bezpieczny, nie pozostawia żadnych śladów i jest zupełnie nie widoczny. Rzęsy można nosić długofalowo. Naturalne rzęsy rosną, wypadają i są zastępowane przez nowe co 60 do 90 dni. Dla utrzymania najlepszego efektu rzęsy należy dopełniać co 4 do 5 tygodni.

Nosząc Secret Lashes nie musisz zmieniać trybu życia. Są odporne na wodę, pot, łzy, ciepło. Można więc z nimi pływać, kąpać się, ćwiczyć opalać i płakać. Rzęsy Secret Lashes należy szczotkować rano i wieczorem szczoteczką dostępną we wszystkich autoryzowanych salonach.